Databázový analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu, ktorý na dennej báze zabezpečuje bezproblémový chod a zlepšovanie interných biznis IT systémov.
Oceňujeme proaktívny prístup, dávame priestor pre uplatnenie vlastného potenciálu, podporujeme profesný rast a rozvoj.

Tvojou úlohou bude najmä:
˃ aktívna spoluúčasť pri správe dátového skladu a jeho aktualizácii,
˃ zabezpečenie bezproblémového chodu databázového prostredia spoločnosti (MS SQL platforma),
˃ výber a analýza dát ("reporting", "data mining") v súlade s pridelenými požiadavkami,
˃ tvorba reportov (MS SQL, Reporting Services),
˃ participácia pri implementácii nových systémových riešení pre dosiahnutie optimalizácie IT procesov,
˃ spoluúčasť na inováciách a vyhodnocovaní SW technológií v súlade s potrebami spoločnosti a stanovenými cieľmi,
˃ aktívna spolupráca s programátormi a užívateľmi pri zavádzaní nových riešení,
˃ tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie,
˃ školenia a konzultácie pre interného klienta.

Čo ponúkame my:
˃ príjemné pracovné prostredie s profesionálnou podporou,
˃ zaujímavú a mnohostrannú prácu v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou,
˃ kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
˃ osobný rozvoj,
˃ pružný pracovný čas,
˃ stravné plne hradené zamestnávateľom,
˃ príspevok na DDP,
˃ zamestnanecké zľavy.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli nám profesný životopis na e-mailovú adresu [email protected].
Do PREDMETU e-mailu uveď NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzaš.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdeš na https://www.koop.sk/o-nas/kariera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie technického alebo ekonomického smeru

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PC znalosti:
˃ práca s PC na pokročilej úrovni,
˃ dobrá znalosť Microsoft OS a jeho aplikácií,
˃ MS Office, internet (e-mail, www), MS SQL.

PC znalosti - programátor:
˃ T-SQL užívateľská úroveň NUTNOSŤOU,
˃ pokročilejšia znalosť MS T-SQL SELECTOV,
˃ ZÁKLADY programovania - programovací jazyk nie je rozhodujúci,
˃ MS Reporting Services - VÝHODOU.

Iné:
˃ absolventi majú u nás dvere otvorené,
˃ prax v obore vítaná,
˃ komunikačné a organizačné schopnosti,
˃ flexibilita,
˃ analytické a logické myslenie,
˃ cieľavedomosť, samostatnosť,
˃ aktívny prístup k práci.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

ID: 3363472  Dátum zverejnenia: 12.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR brutto (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)