Systémový analytik (Ref. č.: 02042018)

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Vajnorská 100/A, Polus Tower 1/11p., Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v tíme odborníkov a spolupodieľať sa na zavádzaní nových softvérových riešení? Baví ťa práca, kde monotónnosť nemá miesto? Rád/a pracuješ na zlepšovaní procesov? Je pre teba analýza procesov z pohľadu IT výzvou?
Ak áno, ponúkame Ti skvelú pracovnú príležitosť s touto pracovnou náplňou:

­­­-› správa pridelených SW modulov firemného informačného systému,
­-› implementácia nových systémových riešení pre dosiahnutie optimalizácie IT procesov,
­-› analýza IT procesov zameraná na odhaľovanie kritických miest,
-› aktívna spolupráca s programátormi a užívateľmi pri zavádzaní nových riešení, vrátane prípravy testových špecifikácií,
-› návrh a zostavenie vývojového diagramu procesu vrátane požiadaviek na funkcionalitu a potreby jednotlivých krokov,
-› spoluúčasť na inováciách a vyhodnocovaní SW technológií v súlade s firemnými potrebami a stanovenými cieľmi,
-› tvorba a aktualizácia technickej dokumentácie,
-› školenia a konzultácie pre užívateľov zverených SW modulov,
-› tvorba reportov (MS SQL, Reporting Services).

Čo ponúkame my:
-› príjemné pracovné prostredie s profesionálnou podporou,
-› zaujímavú a mnohostrannú prácu v silnej a dynamickej spoločnosti s medzinárodnou účasťou,
-› kvalitné zaškolenie a ďalšie nadstavbové školenia potrebné k výkonu práce,
-› osobný rozvoj,
-› pružný pracovný čas,
-› stravné nad rámec zákona,
-› príspevok na DDP,
-› zamestnanecké zľavy.

Ak Ťa ponuka zaujala, pošli prosím profesný životopis na e-mailovú adresu hodulova@koop.sk. Do PREDMETU e-mailu uveď NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzaš.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. V prípade, že máš záujem byť vedený/á v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveď prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Tvojich osobných údajov v nasledovnom znení:
"V súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v databáze uchádzačov o zamestnanie vedenej spoločnosťou KOOPERATIVA poisťovňa, a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom v súvislosti s výberovým procesom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 37 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie technického alebo ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PC znalosti:
-› práca s PC na pokročilej úrovni,
-› dobrá znalosť Microsoft OS a jeho aplikácií,
-› MS Office, internet (e-mail, www), MS SQL.

PC znalosti - programátor:
-› znalosť MS SQL selectov,
-› ZÁKLADY programovania - programovací jazyk nie je rozhodujúci,
-› MS reporting - VÝHODOU.

Iné:
-› prax v obore vítaná,
-› komunikačné a organizačné schopnosti,
-› flexibilita,
-› analytické a logické myslenie,
-› cieľavedomosť, samostatnosť,
-› aktívny prístup k práci.

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Štefanovičova 4
816 23 Bratislava

Kontakt

ID: 3363418   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou