Referent/ka správy pohľadávok

Miesto práce
Štefanovičova 4, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívna práca s pohľadávkami a ich sledovanie,
Sledovanie platobnej disciplíny klientov
Príprava podkladov pre vymáhanie pohľadávok
Spolupráca s obchodnou službou poisťovne
Spolupráca s inkasnou spoločnosťou
Starostlivosť o procesy oddelenia správy pohľadávok
Navrhovať postupy pri vymáhaní pohľadávok pre príslušné kompetenčné stupne poisťovne
Tvorba reportov týkajúcich sa pohľadávok

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Dlhodobo stabilné zamestnanie

Informácie o výberovom konaní

Prax na podobnej referentskej pozícii min. 1 rok
Komunikatívnosť, zmysel pre zodpovednosť
Vzťah k práci s číselnými údajmi
Precíznosť a presnosť
Analytické a praktické myslenie
Samostatnosť a flexibilita
Iniciatívny prístup k riešeniu problémov
Angažovaný prístup k plneniu úloh

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát pre recruitment
E-mail: poslať životopis
ID: 3208295  Dátum zverejnenia: 12.12.2017