Správca nehnuteľností

KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Centrála spoločnosti, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie plánovania a realizácie správy a údržby vlastných nehnuteľností a koordinácia výkonov dodávateľov služieb správy nehnuteľností, navrhovanie optimalizačných opatrení za účelom efektívnejšieho fungovania.
Definovanie rozsahu, evidencia, kontrola a plánovanie nákladov výkonu dodávateľských služieb (upratovanie, strážna služba, BOZP, PZS, EPS, PCO a environmentalistika, servis výťahov, regulácia a meranie, zariadenia vzduchotechniky a chladenia, a ďalšie), vrátane riadenia vzťahov s dodávateľmi uvedených služieb.
Definovanie rozsahu, evidencia, kontrola a plánovanie nákladov na energie, vecná kontrola správnosti fakturácie dodaných energií, navrhovanie optimalizačných opatrení.
Tvorba stavebných investičných a prevádzkových plánov nákladov.
Zabezpečenie rekonštrukcií a modernizácií vlastných a prenajatých nehnuteľností.
Zabezpečenie výstavby nových nehnuteľností – investičný dozor.
Riadenie výkonov kolektívu zamestnancov údržby nehnuteľností centrály spoločnosti.
Vedenie správy nájmov vo vlastníctve spoločnosti, starostlivosť o nájomníkov, vypracovanie, evidencia nájomných a s nájmom súvisiacich zmlúv – služieb a energií.
Vystavovanie príkazov na úhradu nájomného a služieb, splátkových kalendárov, spracovanie vyúčtovaní zálohových platieb za služby a energie, kontrola úhrad z nájmov vo vlastníctve spoločnosti.
Vedenie evidencie, štatistík a reportov súvisiacich s príjmami z nájmu tretím subjektom.
Vyhľadávanie budúcich nájomníkov, komunikácia a spolupráca s realitnými kanceláriami.

Zaujímavá práca v renomovanej a finančne silnej zahraničnej spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie
Zaškolenie a možnosť osobného rastu

Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú hlavné kritériá pracovnej pozície. V tomto prípade sa posudzuje hlavne vzdelanie so zameraním na zdravotníctvo a druh praxe. Uchádzači, ktorí tieto kritériá nespĺňajú, automaticky nepostupujú do ďalšieho kola.
V prípade, že máte záujem byť vedená/ý v databáze uchádzačov o zamestnanie v našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa Z.č.122/2013 v nasledovnom znení:

„Týmto dávam súhlas spoločnosti KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group so spracovaním mojich osobných údajov, uvedených v týchto dokumentoch (životopis, motivačný list, a pod.), pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení po dobu 12 mesiacov. Zároveň čestne prehlasujem, že všetky mnou uvedené údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Prax vo funkčne príbuznej oblasti minimálne 5 rokov
Proaktívny a proklientsky orientovaný človek so zodpovedným prístupom ku zverenej agende, človek, ktorý je schopný samostatne riešiť zverenú oblasť
Tímový hráč s výbornými komunikačnými zručnosťami

Sme silná úspešná poisťovacia spoločnosť, s dlhoročnou tradíciou na slovenskom poistnom trhu, člen významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOOPERATIVA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group ponúka občanom, fyzickým a právnickým osobám viac ako 100 produktov životného a neživotného poistenia v široko rozvinutej obchodnej sieti agentúr, kancelárií a obchodných miest. Všetky ponúkané produkty a ich všeobecné poistné podmienky zodpovedajú európskemu štandardu.

Adresa spoločnosti

KOOPERATIVA poistovňa, a.s. Vienna Insurance Group
Štefanovičova 4
816 23 Bratislava
ID: 3170628   Dátum zverejnenia: 1.12.2017