Obchodný zástupca. ( reklamné oblečenie, aplikácie lôg, reklamné predmety.)

KONTUR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj reklamného textilu ako aj výšiviek a potlače pre sprostredkovateľov.
- znalosť angličtiny a nemčiny vítaná vzhľadom na možnosť rozšírenia poľa pôsobnosti.

Podrobnejší rozpis prác je:
1. Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
2. Vykonáva akvizičnú činnosť
3. Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
4. Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so stálymi zákazníkmi.
5. Vedie obchodné rokovania so zákazníkmi
6. Vypracováva správy o výsledkoch predaja
7. Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
8. Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
9.Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
10.Zodpovedá za telefón, auto, PC a zverených zákazníkov

budú spresnené na pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáte výzvu?

Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia vlastnej práce, komunikácia s ľuďmi a ste zvyknutý tvrdo pracovať, potom nás kontaktujte. Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má výborné prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti a vie operatívne vykonávať potrebné záležitosti.

Nie je dôležité byť najväčší, ale najlepší!
S týmto mottom je firma Kontúr na trhu reklamného oblečenia a reklamných predmetov viac ako 10 rokov. Ponúkame široký sortiment reklamného oblečenia a reklamných predmetov zo štandardných katalógov vrátane aplikácie loga pod jednou strechou ako aj zákazkovú výrobu v spolupráci s našimi partnermi. K tomu Vám pribalíme dobré ceny, vysokú kvalitu, krátke a presné dodacie termíny a dodávku tovaru v rámci Slovenska a Rakúska zdarma.
ID: 3888075  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac