UX Digital designer - analytik — automobilů budoucnosti

Kontrolka s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Jsi klidný, detailista a rád věci dotahuješ.
• Máš smysl pro detail a rád plánuješ, aby vše bylo včas zrealizováno.
• Potřebuješ znát všechna data, která následně analyzuješ. Rád si svoje data rovnáš do Excelové tabulky.
• Máš cit pro grafiku, typografii a interakční design.
• Ovládáš Adobe Photoshop a Suite, prototypovací nástroje, Sketch, XD.
• Máš zkušenost s tvorbou webových stránek.
• Anglicky se dorozumíš slovem i písmem. (minimum B2)
• Řídíš osobní automobil.
• Budeš navrhovat vylepšení a nové funkce automobilů pro světové automobilky.
• Tvoje práce bude užita v automobilech po mnoho let.

Co ti za to nabídneme?

• Zajímavou a smysluplnou práci v přátelském a mladém kolektivu.
• Počítač MacBook Pro, Apple Retina Monitor, Wacom a Software.
• Adekvátní finanční ohodnocení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

UX Grafika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

A, B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Kontrolka je úspěšná česká firma patřící mezi top 10 světových design studií v navrhování digitálních uživatelských rozhraní automobilů.

Jsme profesionálové v oborech interaction design, grafický design, motion design, user interface a user experience. Všechny tyto dovednosti používáme při navrhování digitálních budíků, dotykových ovládacích panelů nebo mobilních aplikací sloužících k ovládání vozů.

Za naším úspěchem stojí společné nadšení. Jsem inovativní mladý tým, ve kterém je každý člen důležitý a kreativní, přátelská atmosféra, ve které se přirozeně daří nacházet ta nejlepší řešení.

Pokud chceš ovlivnit vývoj a podobu aut i dalších dopravních prostředků budoucnosti, pracovat s nejlepším vybavením a nejlepšími lidmi z oboru v nových klimatizovaných kancelářích, ozvi se nám!
ID: 3681701  Dátum zverejnenia: 29.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/měsíc