Rozpočtár/ prípravár stavieb

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda zásadne dohodou. Mzda závisí od druhu pracovnoprávneho vzťahu, od plnenia kvalifikačných predpokladov, odborných znalostí a pracovného výkonu. Pri pracovnom pomere pozostáva zo základného platu, ktorý je uvedený vyššie. K platu prináležia prémie a bonusy. Horná hranica mzdy nie je ohraničená a je limitovaná jedine odbornými skúsenosťami a pracovným výkonom. Pri živnosti sú fakturované jednotlivé objednané práce dohodnutou cenou. Tu uvedená mzda sa týka pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie cenových ponúk
- príprava/ objednávanie materiálu, tendrovanie dodávateľov
- komunikácia s dodávateľmi , zákazníkmi a projektantami
- kontrola technického riešenia stavieb/ orientácia v projektovej dokumentácii
- vypracovanie výkazov výmer
- vypracovanie súpisov prác
- príprava podkladov k odovzdaniu stavieb

- flexibilný pracovný čas
- pitný režim, káva
- mobilný telefón

- možnosť osobného rozvoja a rastu

- kvalifikovaný odborný tím

Záujemcom, ktorí nespĺňajú požiadavku vzdelania - smer pozemné staviteľstvo, nebudeme odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prípravár/ rozpočtár

Počet rokov praxe

3

- flexibilný
- ochota učiť sa
- dobré koordinačné schopnosti a technické myslenie
- komunikatívnosť
- proaktívny prístup k práci
- analytické myslenie

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4555917  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac