Skladník zásobovač

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacod 1000 € + prémie a odmeny podľa výkonu pracovníka aj spoločnosti. Ročný príjem závisí od aktivity a plnenia pracovných povinností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výdaj materiálu zo skladu stavebnej výroby podľa požiadaviek
Zabezpečenie rozvozu materiálu na stavby
Drobná údržba vozového parku spoločnosti a priestorov skladu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- vodičský preukaz B a C s platnou zdravotnou a psychologickou spôsobilosťou výhodou
- zručnosť v prevádzke vysokozdvižných vozíkov , platný preukaz obsluhy VZV výhodou
- zodpovednosť, schopnosť komunikovať s kolegami, znalosť stavebných materiálov najmä striech a spojovacích prostriedkov drevených konštrukcií, aktívne pracovné nasadenie, systémová práca

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4432978  Dátum zverejnenia: 27.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac