Vedúci skladového hospodárstva a nákupca materiálu

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacod 1300 € + prémie a odmeny podľa výkonu pracovníka aj spoločnosti. Ročný príjem závisí od aktivity a plnenia pracovných povinností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka a správa skladu stavebnej výroby, vrátane ekonomickej evidencie
Nákup, príjem a výdaj tovaru na sklad
Údržba administratívnych a skladových priestorov
Evidencia a správa stavebného náradia

mobilný telefón, pitný režim, káva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

KROS Omega - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

3

- vodičský preukaz B a C s platnou zdravotnou a psychologickou spôsobilosťou výhodou
- zručnosť v prevádzke vysokozdvižných vozíkov , platný preukaz obsluhy VZV výhodou
- zodpovednosť, schopnosť komunikovať s kolegami, znalosť stavebných materiálov najmä striech a spojovacích prostriedkov drevených konštrukcií, aktívne pracovné nasadenie, systémová práca

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3949187  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac