Cenár, rozpočtár

Kontrakting stavebné montáže, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 850 EUR/mesiacMzda je závislá od plnenia kvalifikačných požiadaviek a jej podstatnou zložkou sú prémie ako pohyblivá čiastka, ktoré závisia od osobného pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba výkazov výmer
- tvorba cien a cenových ponúk
- komunikácia s technikmi, projektantami, obchodníkmi
- využívanie komunikačných, analytických a systémových zručností
- dopytovanie cien materiálov
- znalosť trhu a materiálov
- všeobecná rozhľadenosť

dohodou

Ponuky posielajte zásadne e-mailom. Prosíme záujemcov, ktorí nemajú požadované vzdelanie v odbore pozemné staviteľstvo, aby svoje ponuky neposielali. Nebudeme na ne odpovedať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo - je podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť
čítanie stavebných výkresov - výborná orientácia v projektovej dokumentácii
flexibilita
ochota učiť sa nové veci a postupy
dobré koordinačné a technické schopnosti
zmysel pre detaily
komunikatívnosť
proaktívny prístup k práci
analytické myslenie
skúsenosť s oceňovaním montovaných drevostavieb a striech je výhoda
vodičský preukaz nie je podmienkou
nemčina, angličtina výhodou, nie podmienkou

Spoločnosť je renomovanou spoločnosťou vo svojom odbore s mnohými oceneniami. Zaoberá sa stavebnou výrobou so špecializáciou na projektovanie, výrobu a montáž montovaných stavieb a ich konštrukčných častí z dreva. Práca v kvalifikovanom kolektíve Možnosti profesného vzdelávania a rastu. Možnosť rastu príjmu v závislosti od pracovného výkonu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2427383  Dátum zverejnenia: 11.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac