Reagujte bez životopisu

Elektrikár

KONTRA industrial s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre elektrikárov do zahraničia, je nutné aby jeden z vás vedel po anglicky alebo nemecky. Potrebne vlastné náradie a prax v odbore.
Nástup dohodou. Pre viac informácii ma kontaktujte telefonicky.
Priemyselné elektroinštalácie - nové elektroinštalácie na stavbách (hala alebo práca vonku). Robí sa každý pracovný deň, (prípadne víkendy a nočné podľa dohody)

Fakturácia mesačne.
Zabezpečené ubytovanie, ale platí si ho každý sám.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár, elektromechanik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax v danom odbore
- živnosť, auto
-spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť
-jazyk

Spoločnosť KONTRA industrial s. r. o. sa zaoberá priemyselnou elektroinštaláciou. Cieľom našej spoločnosti je zabezpečiť prácu pre ľudí s praxou s elektro montážou, elektroinštaláciou v profesionálnej spoločnosti ľudí so správnym klientom, poskytovať im podporu a byť neustále v kontakte s vami počas celej doby spolupráce. Sme skvelá spoločnosť plná serióznych, profesionálnych ľudí, ktorá vám s radosťou zabezpečí spoluprácu na dlhú dobu v tej správnej partii ľudí na tom správnom mieste.
ID: 4424459  Dátum zverejnenia: 2.7.2023