Mzdár/personalista

KONTI a.s.

Miesto práce
Hraničná, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 300 - 1 600 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú Vaše skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie a vedenie kompletnej mzdovej agendy
• práca s interným dochádzkovým systémom
• spolupráca pri spracovaní ročného zúčtovania daní
• komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu,
zdravotné poisťovne, prihlášky a odhlášky do SP a ZP
• príprava a spracovanie štatistík a reportov personálnej a mzdovej oblasti
• sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikácia
• vypracovanie pracovných zmlúv
• riadenie náborového procesu a celého životného cyklu zamestnancov
• personálna administratíva (pracovno-právna dokumentácia,
• spracovanie PN a pod.)
• poradenstvo v oblasti HR a Zákonníka práce v spolupráci s firemným právnikom
a účtovníkom
• práca s finančnou hotovosťou

• teambuildingy
• možnosť rozvíjať sa a pracovať na sebe
• MULTISPORT karta

Informácie o výberovom konaní

Vážení záujemcovia,

ďakujeme Vám za záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre postup do užšieho výberu nás prosím kontaktujte prostredníctvom online formulára nižšie.

V prípade nášho záujmu budeme priamo kontaktovať len nami vybraných záujemcov, ktorých informujeme o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- dôslednosť, samostatnosť, flexibilita
- zodpovednosť
- dobré komunikačné zručnosti
- tímová spolupráca

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4531707  Dátum zverejnenia: 3.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac