Stavbyvedúci pre dopravné a inžinierske stavby

KONTI a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Od 2 000 EUR/mesiac2000-3000 EUR a viac v závislosti od skúseností kandidáta + cieľové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vašou náplňou práce:
• plánovanie, koordinácia a komplexné riadenie prác na celej výstavbe v zmysle časového harmonogramu prác
• kontrola dodržiavania zmluvných vzťahov
• komunikácia so subdodávateľmi a SZČO partiami
• kontrola kvality a množstva vykonaných prác, riadenie robotníkov
• dohľad nad dodržiavaním BOZP ,OPP a ochranou životného prostredia
• schvaľovanie a kontrola súpisov prác a objednávok od subdodávateľov
• operatívne riešenie vzniknutých problémov
• pravidelné informovanie vedenia spoločnosti o realizovanom projekte

• služobné auto aj na súkromné účely
• teambuildingy
• možnosť kariérneho rastu
• MULTISPORT karta

Informácie o výberovom konaní

Vážení záujemcovia,
pre postup do užšieho výberu na obsadenie voľnej pozície nám treba zaslať štrukturovaný životopis na kontaktný e-mail : [email protected] alebo [email protected].
V prípade nášho záujmu budeme priamo kontaktovať len nami vybraných záujemcov na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - dopravné stavby, alebo prax v riadení dopravných stavieb

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
CENKROS - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctvo

Počet rokov praxe

3

• prax v stavebníctve ideálne 3 roky
• v prípade absolventa aj bez praxe
• osvedčenie o odbornej spôsobilosti s rozsahom inžinierske a dopravné stavby (21) - výhodou nie podmienkou
• samostatnosť
• komunikatívnosť v oblasti a organizačnú schopnosť
• zodpovednosť, spoľahlivosť, dôslednosť
• schopnosť pracovať v tíme aj pod stresom
• lojálnosť

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4436535  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac