Stavbyvedúci pre dopravné stavby

KONTI a.s.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavbyvedúci zabezpečuje samostatne kompletný priebeh stavebných prác počas výstavby od zakladania až po odovzdanie kľúčov.
- Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe
- Prerozdeľovanie kompetencií podriadeným zamestnancom a stavebným technikom
- Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálov.
- Realizovanie stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite.
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality.
- Plná zodpovednosť za stavenisko od času jeho prebratia až po jeho odovzdanie na kolaudačné konanie
- Spolupráca s technickým oddelením (správne nahlásenie potrebného materiálu, kontrola fakturácie, spolupráca pri plánovaní prepravy s cieľom efektívneho využitia nákladov a času)
- Priebežné reportovanie aktuálnej situácie vykonaných stavebných prác a dodržiavania termínov

-Teambuildingy
-Cieľové odmeny podľa hospodárskeho zisku stavby
-Multisport

Informácie o výberovom konaní

Vážení záujemcovia,
pre postup do užšieho výberu na obsadenie voľnej pozície nám treba zaslať motivačný list spolu so štrukturovaným životopisom na kontaktný e-mail : [email protected].
V prípade nášho záujmu budeme priamo kontaktovať len nami vybraných záujemcov na osobný pohovor.
Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej evidencii, ktorý je v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 5 ročná prax v odbore dopravné stavby

- vyžadujeme osvedčenie o vykonaní skúšky odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci (okrúhla pečiatka) pre dopravné stavby
-technické myslenie, znalosť technologických postupov
-komunikatívnosť v oblasti a organizačnú schopnosť
-zodpovednosť , spoľahlivosť a dôslednosť
-flexibilita, bezúhonnosť
-schopnosť pracovať v tíme a pod stresom

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca stavebná a obchodná spoločnosť, ktorej nosnou činnosťou je realizácia stavieb na kľúč.
Zaoberáme sa výstavbou pozemných a inžinierskych stavieb. Dodávame stavby na kľúč vrátane projektovej dokumentácie a inžinieringu. Dlhoročné skúsenosti využívame v podobe návrhov pre klienta smerujúce ku kvalitnej realizácií diela, najmä však v optimalizácii technických riešení jednotlivých častí stavby.
Zabezpečujeme individuálny prístup ku klientovi s prihliadnutím na jeho špecifické požiadavky na vyváženie kvality diela v závislosti na jeho cene pri zachovaní požadovanej prevádzkovej funkčnosti. Nosné konštrukcie stavieb realizujeme v oceli alebo v betóne, používame materiály dostupné na európskom trhu len s platnými certifikátmi. Dôraz kladieme, mimo samotného priebehu výstavby, najmä na finálne ukončenie diela a jeho odovzdanie do užívania k plnej spokojnosti klienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3244755  Dátum zverejnenia: 19.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac