Можливість для людей з України

Lakovač v strojnej výrobe

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200,-€ v závislosti od odbornosti a skúseností + mesačné prémie + ďalšie benefity spomenuté nižšie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce v lakovni (ručné čistenie a odmasťovanie, ochrana plôch pred náterom maskovaním);odstraňovanie starých náterov, odhrdzovanie, tmelenie a brúsenie tmelených miest a celkovým čistením.

Striekanie alebo natieranie základnou farbou, tmelom alebo ochrannými materiálmi.

Striekanie veľkých alebo členitých plôch vrchnou farbou bez zvláštnych nárokov na vzhľad povrchu.

Konečné striekanie alebo natieranie veľkých alebo členitých plôch výrobkov vrchnými farbami s veľkými nárokmi na akosť.

Konečné striekanie prototypov a výrobkov kusovej výroby s nárokom na vzhľad a kvalitu povrchu dotmeľovanie, striekanie a dekorovanie exponátov strojárskej techniky.

​Zaujímavé mesačné prémie.
​Koncoročná odmena podľa hospodárskych výsledkov.
​Dochádzkový bonus.
​DDS s príspevkom zamestnávateľa.
​Stravovanie s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona.
​Dlhoročný zamestnávateľ, ktorý platí odvody načas.
​Stabilné pracovné miesto.​

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky vyplývajúce z inzerátu. Podmienkou zaradenia do výberu je zaslanie životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- prax od 3 rokov najlepšie v kusovej výrobe
​- znalosť čítania výkresovej dokumentácie

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Radka Brožeková
Tel.: +421915927393
E-mail: poslať životopis
ID: 4805812  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac