After sales specialist (špecialista servisu)

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacKonečné finančné ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta. (plus ku mzde mesačné prémie, participácia na projektových odmena, 13- ta mzda a ďalšie motivačne nastavené finančné ohodnotenia výkonu práce zamestnancov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista servisu zabezpečuje starostlivosť o produkt a zákazníka na najvyššej úrovni a s obchodne nastaveným prístupom rozvíja vzťahy so zákazníkmi. Zabezpečuje prípravu sprievodnej do dokumentácie a návodov na obsluhu a údržbu zariadení. Vedie oddelenie Servis.

■ Jeho hlavnou prioritou je spokojnosť zákazníka v oblasti po predajnej starostlivosti
■ Jeho cieľom je objem predaja a rentabilita služieb a náhradných dielov
■ Stará sa o produkt a zákazníka
o riešenie problémov a reklamácií
o vzdialená podpora zákazníkov
o obhliadky zariadení (s podporou servisného technika)
o navrhovanie riešení- v oblasti reaktívnej a preventívnej údržby zariadení
o návrhy a oceňovanie na upgrady a repasovanie zariadení
o cenotvorba a predaj služieb v spolupráci s Obchodným oddelením

■ Stará sa o manažment a predaj náhradných dielov
o štatistika predajnosti a porúch dielov
o pred výroba a skladovanie kritických dielov
o vytára odporúčaný zoznam náhradných dielov pri predaji zariadení
o cenotvorba a predaj náhradných dielov v spolupráci s Obchodným oddelením
■ Pomáha pri zabezpečovaní a príprave sprievodnej dokumentácie zariadení
o návody na obsluhu
o návody na údržbu
o návody na montáž
o plány preventívnej údržby

• Prémie na kvartálnej báze podľa plnenia osobných cieľov a podľa plnenia hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Zaujímavá koncoročná odmena
• Flexibilný pracovný čas
• Medzi ďalšie benefity patrí aj možnosť vykonávania práce v režime Home office po dohode s nadriadeným
• Participácia na projektových odmenách a na koncoročnej odmene podľa plnenia zadaných cieľov oddelenia
• Odlučné pri vycestovaní
• Zvýšené vreckové nad rámec zákona
• Výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• Komunikácia a budovanie vzťahov s najväčšími hráčmi na svetovom gumárenskom trhu (Continental, Bridgestone, Michelin...)
• Príspevok zamestnávateľa na DDS
• Práca v spoločnosti s orientáciou na svetové trhy, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme kolegu, ktorý je dobrý komunikátor a zákazník by mal byť pre Vás na prvom mieste. Budete súčasťou tvorby nového portálu so servisnými službami a zavedeniu nového prístupu zákazníkov k servisným a pozáručným službám.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4729415  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac