PLC Programátor v zákazkovej výrobe

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

K výstavisku, Trenčín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacKonečné finančné ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta. (plus ku mzde mesačné prémie, participácia na projektových odmenach, 13- ta mzda a ďalšie motivačne nastavené finančné ohodnotenia výkonu práce zamestnancov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PLC programátor je členom projektového tímu a pre zákazkovú výrobu strojov na výrobu pneumatík. Zodpovedá za uvedenie zariadenia do prevádzky, za nastavenie a oživenie stroja tak, aby jeho účelnosť zodpovedala požiadavkám zákazníka.

Medzi náplň práce PLC programátora patrí:
■ programovanie PLC automatov
■ spolupráca s elektrickými a mechanickými konštruktérmi
■ vykonáva oživovanie, SW skúšky a uvádza do prevádzky zariadenia v Konštrukte a u zákazníka
■ komunikácia so zákazníkom pri technických rokovaniach
■ zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy, dodržiavanie termínov a hospodárnosť
■ parametrizovanie a nastavovanie meničov Siemens a Rockwell
■ prehľad v oblasti elektro noriem a bezpečnosti strojov

• Prémie na kvartálnej báze podľa plnenia osobných cieľov a podľa plnenia hospodárskeho výsledku spoločnosti
• Zaujímavá koncoročná odmena
• Flexibilný pracovný čas
• Medzi ďalšie benefity patrí aj možnosť vykonávania práce v režime Home office po dohode s nadriadeným
• Participácia na projektových odmenách a na koncoročnej odmene podľa plnenia zadaných cieľov oddelenia
• Odlučné pri vycestovaní
• Zvýšené vreckové nad rámec zákona
• Výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
• Komunikácia a budovanie vzťahov s najväčšími hráčmi na svetovom gumárenskom trhu (Continental, Bridgestone, Michelin...)
• Príspevok zamestnávateľa na DDS
• Práca v spoločnosti s orientáciou na svetové trhy, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

PLC programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Mierne pokročilý
Rockwell Automation - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

do nášho tímu na automatizáciu zariadení hľadáme šikovného PLC programátora, ktorý prácou u nás získa určite zaujímavé skúsenosti a znalosti z programovania liniek.Prax na pozícií s podobnými systémami ako Siemens alebo Rockwell, SIMATIC STEP 7 alebo RS Logix alebo TwinCAT je vítaná.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: +421917651646
E-mail: poslať životopis
ID: 4159008  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac