Manažér výroby

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodne orientovaná spoločnosť a dodávame strategické zariadenia a celé výrobné linky pre top hráčov na trhu v gumárenskom priemysle. Naša výroba je veľmi špecifická, pretože každý náš stroj je v maximálnej miere prispôsobený požiadavkám zákazníka a jeho potrebám. Vieme naplniť predstavy a očakávania našich partnerov, pretože sa snažíme neustále posúvať v nových technológiách a vďaka nášmu internému výskumu a vývoju sa nám darí udržať si dobré a silné postavenie na trhu s konkurenciou. S našimi riešeniami oslovujeme prevažne zahraničných zákazníkov prostredníctvom vlastnej štruktúry obchodu, marketingu a po- predajných služieb.

Do nášho výrobného tímu v Trenčíne chceme prijať perspektívneho manažéra, ktorý má strojárstvo v krvi a ktorý by po určitom, nie dlhom, zaškolení a adaptácii do firmy prevzal riadenie výroby a montáže. Mal by to byť človek so skúsenosťami s riadením výroby alebo výrobného procesu s dobrými komunikačnými a organizačnými schopnosťami, ktorý bude vedieť svoje nadšenie pre inovácie a technológie a vedenie ľudí pretaviť a implementovať do zákazkovej výroby. My mu ponúkneme silnú podporu a rozvoj jeho osobných kompetencií, príjemné prostredie a adekvátne ocenenie jeho výkonu a prínosu pre tím a spoločnosť.

Medzi ďalšie činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:

■ riadi a organizuje prácu vo výrobnom úseku (výroba a montáž), zodpovedá za kapacitné vyťaženie výroby,
■ zodpovedá za proces plánovania výroby a kapacitného plánovania s cieľom zabezpečiť plynulú a včasnú výrobu produktov pre zákazníkov a optimálne využitie výrobných kapacít podľa požiadaviek zákazníkov a rozpočtu firmy.
■ navrhuje technické riešenia na zefektívnenie organizácie práce za účelom efektívneho znižovania nákladov na zverených pracoviskách
■ aktívne predkladá relevantné a podložené návrhy na optimalizáciu výroby a nových technológii za účelom zvyšovania produktivity a efektivity využívania strojných a technologických kapacít, ich verifikáciu a periodickú aktualizáciu
■ zodpovedá za personálne zabezpečenie fungovania chodu oddelenia výroby, vedie, motivuje a rozvíja tím ľudí na oddelení,
■ aktívne sa podieľa na inováciách a zmenách vo výrobnom procese
■ zodpovedá za dodržiavanie požiadaviek manažérstva kvality a Životného prostredia v pridelenom procese

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu so silným postavením medzi výrobcami zariadení pre gumárenský priemysel
- koncoročná odmena vo výške 20 % z ročného platu naviazaná na hospodárenie firmy a plnenie cieľov a KPI
- výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho a odborného rastu
- ďalšie finančné i nefinančné benefity (pružná pracovná doba, Home office, bohatý sociálny program, firemné akcie pre zamestnancov...)
- notebook a mobil
- flexibilný pracovný čas

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2023 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výroba, prax vo firme so zákazkovou výrobou nie je podmienka ale výhoda.

Počet rokov praxe

5

 vzdelanie so zameraním na strojárstvo
 organizovanosť, systematickosť,
 výborne komunikačné a interpersonálne zručnosti, zrozumiteľnosť komunikácie,
 výsledkovo a inovatívne orientovaný
 osobné nastavenie a spôsob myslenia zameraný na neustále zlepšovanie výrobných procesov
 skúsenosti s riadením tímu

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4104262  Dátum zverejnenia: 27.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac