Výrobno- prevádzkový (operation) riaditeľ

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
4 000 EUR/mesiacFinálna výška základnej mzdy sa odvíja od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme firma, ktorá má svoje jedinečné postavenie na svetovom trhu výrobcov strojov a zariadení určených pre výrobu pneumatík. Naša sila je v tom, že sme slovenské firma s dlhodobou históriou, ktorá si svojim vlastným prístupom, nasadením a prácou dokázala vytvoriť stabilnú pozíciu medzi svetovými dodávateľmi. Ako našu obrovskú výhodu voči ostatným firmám považujeme fakt, že našim, prevažne zahraničným zákazníkom, ponúkame, ako jedna z mála firiem, komplexné riešenie v podobe zariadení a celých výrobných liniek, počnúc špecifikáciou požiadaviek zákazníka prostredníctvom vlastného obchodného tímu, tímu vývoja a konštrukcie, samostatnou výrobou, až po konečnú inštaláciu zariadenia našimi šikovnými montážnikmi u partnera vo výrobnej hale.

A teraz, do nášho tímu, hľadáme šikovného a pozitívne naladeného kolegu, ktorý má záujem podieľať sa na našom ďalšom rozvoji a raste, má skúsenosti s vedením výroby a jej pridružených oddelení a vie motivovať ľudí k splneniu cieľov. Ak máte skúsenosti s vedením, ste ambiciózny, na ciele pozeráte ako na výzvu, viete komunikovať a počúvať ľudí, motivovať ich k požadovaným výkonom, tak ste to možno vy, koho hľadáme.

Vašou hlavnou úlohou bude riadiť a dohliadať na procesy spadajúce pod Prevádzku tak, aby vytvorený produkt uspokojil požiadavky zákazníka s ohľadom na kvalitu, náklady a dodržania časového plánu dodania tovaru. Nastavovať procesy tak, aby uľahčovali plynulý chod oddelení, vytvárali priaznivé pracovné podmienky pre ľudí, s ohľadom na bezpečnosť a životné prostredie.

Medzi ďalšie úlohy Prevádzkového riaditeľa patria:
 Podieľa sa na tvorbe a realizácii stratégie firmy a aktívne navrhuje koncepciu rozvoja oddelení, výroby, strojov a výrobných technológií v súlade s plánovaným rozvojom spoločnosti.
 Vedie ľudí, zdroje a procesy tak, aby výsledkom ich práce boli produkty a servis, ktorý sa môže efektívne realizovať na trhu.
 Rozvíja a motivuje zamestnancov, najme stredný manažment na úseku, k dosiahnutiu stanovených cieľov, buduje vzťahy, firemnú kultúru, rozvíja profesionálny a osobnostný profil zamestnancov, koordinuje a hodnotí pracovný výkon. Vedie ich k zlepšovaniu a k implementácii návrhov na zlepšenie pracovného prostredia a výkonnosti.
 Implementuje nástroje a procesy, ktoré uľahčia, zorganizujú a sprehľadnia prácu na zverených oddeleniach, podporuje a implementuje inovatívne prístupy a nápady na zlepšenia.
 Podporuje tím, aby navrhoval technické riešenia na zefektívnenie organizácie práce za účelom znižovania nákladov na zverených pracoviskách, definuje optimalizačné opatrenia v súlade so stratégiou výroby našej spoločnosti
 Pripravuje plán, rozpočet a investície pre oblasť, za ktorú zodpovedá. Zodpovedá za plnenie stanoveného plánu, riadi náklady a zodpovedá za výrobný program a kvalitu výroby

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, dlhodobo pôsobiacej na svetovom trhu so silným postavením medzi výrobcami zariadení pre gumárenský priemysel
- koncoročná odmena vo výške 20 a viac % z ročného platu naviazaná na hospodárenie firmy a plnenie cieľov a KPI
- výrazná možnosť sebarealizácie a kariérneho a odborného rastu
- ďalšie finančné i nefinančné benefity (pružná pracovná doba, Home office, bohatý sociálny program, firemné akcie pre zamestnancov...)
- notebook a mobil sú samozrejmosťou na tejto pozícii
- flexibilný pracovný čas
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis. Vopred Vám ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.
V tejto pozícii môžu nájsť svoje uplatnenie ľudia, ktorí vedia pracovať s procesmi, vedia analyticky a s nadhľadom zhodnotiť stav situácie a ktorí sú ambiciózny a chcú sa naďalej rozvíjať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické , prípadne manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti zákazkovej výroby je výhodou, nie však nevyhnutnosťou

Počet rokov praxe

5

 výborne komunikačné a interpersonálne zručnosti, schopnosť aktívne počúvať
 silná motivácia, orientácia na cieľ a výsledky
 organizovanosť, systematickosť,
 osobné nastavenie a spôsob myslenia zameraný na neustále zlepšovanie výrobných procesov
 aktívne zapájanie sa do navrhovania stratégie spoločnosti a uskutočňovania krokov k jej napĺňaniu.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4101971  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac