Strojný zámočník, Presný vŕtač

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
770 - 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 770 € / mesiac. Základná mzda sa môže líšiť v závislosti od skúseností a odborných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke práce - odihlenie súčiastok, rezanie závitov
Zrážanie hrán
Vŕtanie otvorov
Zhotovenie predpísaných rádiusov
Vystružovanie otvorov a zahĺbenie otvorov
Presné vŕtanie
Práca s ručným náradím
Obsluha ručného elektrického a vzduchového náradia

• Mesačné prémie viazané na splnenie výkonovej normy
• Prémie za preplňovanie predpísanej normy
• Nevýkonové prémie
• Ku mzde mzdové zvýhodnenia a príplatky
• Koncoročná odmena v závislosti na hospodárskych výsledkoch
• Dochádzkový bonus
• Dlhoročný zamestnávateľ
• Mzdu a odvody platí zamestnávateľ načas
• Benefity zo Sociálneho fondu
• Školenia

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Týmto sa chceme poďakovať uchádzačom, ktorí nebudú pozvaní na pohovor. Potrebné je zaslať životopis, ktorý bude odovzdaný Majstrovi .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie prípadne technické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Čítanie výkresovej dokumentácie
Samostatnosť
Spoľahlivosť

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4084823  Dátum zverejnenia: 8.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac