Poradíme Vám?

Elektrotechnický konštruktér (projektant)

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacOd 1 800,-€ , finálna mzda sa odvíja od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrotechnický konštruktér- projektant je členom projektových tímov pre zákazkovú výrobu strojov na výrobu pneumatík. Zodpovedá za technickú realizáciu elektro časti stroja v zmysle zákazníckej špecifikácie, vo vysokej kvalite, v naplánovaných termínoch a nákladoch.

Jeho náplňou práce je aj:
■ tvorba špecifikácie HW konfigurácie zariadenia
■ realizácia výrobnej dokumentácie v programe Eplan P8
■ tvorba podkladov na podpora nákupu pri objednávaní elektro komponentov
■ zodpovedá za zmenové konanie výrobnej dokumentácia v rámci projektu
■ spolupracuje pri kontrole realizácie elektromontážne v zmysle dokumentácie
■ podieľa sa na oživení stroja doma i konečného užívateľa

- mesačné prémie pre zamestnanca na základe plnenia zadaných úloh
- projektové odmeny
- flexibilná pracovná doba
- program rozvoja zamestnancov vo firme - interné aj externé aktivity (závisí od pandemickej situácie)
- možnosť pracovať aj formou Home office
- zaujímavá koncoročná odmena ("13-ta mzda")
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- ďalšie benefity zamestnávateľa

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.
V tejto pozícii môžu nájsť svoje uplatnenie ľudia, ktorí vedia pracovať s procesmi, vedia analyticky a s nadhľadom zhodnotiť stav situácie a ktorí sú ambiciózny a chcú sa naďalej rozvíjať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2021 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
EPLAN - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požiadavka min. 3 -och rokov praxe na pozícii

Požadujeme minimálne 3 ročnú prax z oblasti elektro-konštrukcie výrobných zariadení
Znalosť práce s EPLAN nutnosťou
Skúsenosti s návrhom elektrických častí strojov
Odborná spôsobilosť: §21 vyhl. č. 508/2009
Samostatný a cieľavedomý spôsob práce
Ovládanie AJ minimálne na úrovni B1

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní. Momentálne u nás zamestnávame cca 220 zamestnancov na rôznych pozíciách a v roku roku 2020 sa nám, aj napriek Korona kríze, podarilo dosiahnuť zisk 1,03 mil €.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Kvasnicová
Tel.: +421917651646
E-mail: poslať životopis
ID: 4053950  Dátum zverejnenia: 18.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac