Senior Service Engineer - Teamlíder

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Termín nástupu
1.4.2021 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 3 000 EUR/mesiacMzda bude dohodnutá individuálne podľa plnenia kvalifikačných požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po zmene organizačnej štruktúry vo firme sa chceme popasovať s novou výzvou, ktorou je pre nás je vytvorenie Servisného oddelenia, patriaceho pod nové Obchodné jednotky, s vysokým dôrazom na potreby zákazníka.

Preto do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý by sa tejto úlohy zhostil. Potrebujeme samostatného, organizačne zdatného manažéra, ktorý vie, ako komunikovať so zákazníkom, nastaví procesy customer servisu, spustí služby cez webový portál, pripraví koncept marketingovej stratégie v tejto oblasti a hlavne bude viesť tím ľudí k proaktivite pri poskytovaní služieb zákazníkom.

Jeho hlavná úloha v tíme je:

■ Vedie a rozvíja tím servisného oddelenia, rozvíja, motivuje a inšpiruje členov svojho tímu
■ Zodpovedá za spokojnosť zákazníka s po predajnou starostlivosťou
■ Zodpovedá za objem predaja a rentabilitu služieb a náhradných dielov
■ Zabezpečuje starostlivosť o produkt a zákazníka
o riešenie problémov a reklamácií
o vzdialená podpora zákazníkov 24/7
o obhliadky kondície zariadení
o reaktívna a preventívna údržba zariadení
o sťahovanie zariadení
o cenotvorba a predaj služieb v spolupráci s Obchodným oddelením
■ Zabezpečuje manažment a predaj náhradných dielov
o pred výroba a skladovanie kritických dielov
o vytára odporúčaný zoznam náhradných dielov pri predaji zariadení
o cenotvorba a predaj náhradných dielov v spolupráci s Obchodným oddelením
■ Zabezpečuje prípravu sprievodnej dokumentácie zariadení
o návody na obsluhu
o návody na údržbu
o návody na montáž
o plány preventívnej údržby

Zaujímavý systém vyplácania prémií na kvartálnej báze podľa plnenia osobných výsledkov a podľa plnenia hospodárskeho výsledku spoločnosti
Koncoročná odmena podľa plnenia hospodárskeho výsledku a KPI ukazovateľov
Príspevok zamestnávateľa na DDS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - základy
Microsoft Office - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Manažérske:
- koordinácia kros funkčných tímov
- komunikačné a prezentačné schopnosti
Odborné:
- čítanie výkresovej dokumentácie
- starostlivosť o zákazníka
- analýza a riešenie problémov
- obchodné zručnosti
Osobnostné:
- orientácia na cieľ
- tímová spolupráca
- kreativita
- samostatnosť
- zodpovednosť
- ochota cestovať
- ochota sa rozvíjať

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. je slovenská, stabilná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 25 - ročnou tradíciou v podnikaní. Momentálne u nás zamestnávame cca 200 zamestnancov na rôznych pozíciách a v roku roku 2019 sa nám podarilo dosiahnuť obrat 22 mil €.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Okšová
Tel.: +421905823941
E-mail: poslať životopis
ID: 4031433  Dátum zverejnenia: 18.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac