Sústružník na klasiku malý Sústruh

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
Trenčín, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 000 EUR/mesiacMzda od 800 EUR do 1000 EUR, závisí od predchádzajúcej praxe s schopností kandidáta. Okrem základnej mzdy môže zamestnanec získať prémie viazané na splnenie výkonovej normy prípadne prémie za preplňovanie predpísanej normy a taktiež prémie za vzorné BOZP, dochádzku, dodržiavanie predpísaných pravidiel.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sústruženie priemerov, vŕtanie otvorov, zrážanie hrán, rezanie závitov závitníkom, upichovanie jednoduchých súčiastok v dielenskej tolerancii
- Sústruženie súčiastok s dodržaním predpísanej rovinnosti s presnosťou IT8, vŕtanie, hrubovanie a vystružovanie otvorov. Sústruženie trapézových závitov
- Sústruženie čela, povrchu, vnútorného osadenia, úkosových vodiacich plôch, zápichov, tvarových plôch rovnobežnosti s presnosťou IT6-7, zlícovanie súčiastok, sústruženie profilových závitov
- Sústruženie vonkajších a vnútorných zápichov, otvory, vnútorné kužely a vybrania, rezanie závitov nožom, presnosť IT 6;sústruženie na univerzálnom sústruhu,

Prémie
Koncoročná odmena za splnenia hospodárskych výsledkov
Dochádzkový bonus
DDS s príspevkom zamestnávateľa
Ostatné benefity zo Sociálneho fondu

Pre zaradenie do výberu, zašlite svoj životopis, ktorý bude postúpený Majstrovi pre účely prvotného výberu. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky. Pohovor bude prebiehať s Majstrom. Ostatným uchádzačom o prácu touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obrábač kovov

Prax na pozícii/v oblasti

5

- využívanie pracovného času na plnenie úloh načas
- dodržiavanie BOZP predpisov
- samostatnosť
- dôslednosť
- spoľahlivosť
- dodržiavanie interných pravidiel

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4024936  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac