Strategický nákupca

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacNástupná základná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu plnenia požadovaných požiadaviek. K základnej mzde je možnosť získať kvartálne prémie podľa plnenia stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš nákupný tím, a preto hľadáme nového kolegu, ktorý chce svoj vyjednávací talent zúročiť v slovenskej firme, ktorá vyvíja a vyrába vlastné zariadenia a dodáva ich do celého sveta.

Úlohou nového kolegu bude:

Vyhľadávanie dodávateľov, spolupráca na vývoji a implementácii komplexných nákupných stratégií (produktových, dodávateľských, trhových). Vyjednáva ceny materiálov a dodacích termínov, pripravuje podklady na uzatvorenie kontraktu s dodávateľom.

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
■ uskutočňuje výber dodávateľov (podľa kvality, ceny, termínu)
■ zodpovedá za vyjednávanie podmienok nákupu materiálu a služieb tak, aby boli v súlade s nákupnou politikou spoločnosti
■ kontroluje správnosť špecifikácie jednotlivých položiek kúpnej zmluvy,
■ uskutočňuje aj samostatný nákup materiálu (priamy aj nepriamy), služieb a subdodávok (celkov/uzlov) od tuzemských a zahraničných partnerov, podľa zadanej materiálovej rozpisky alebo pridelenej komodity, zostavuje kalkulácie nákladov materiálu, služieb a cien výrobkov.
■ spolupracuje s Manažérom nákupu a nákupným tímom na nastavovaní nákupných procesov a procesov obstarávania materiálu v súlade s politikou spoločnosti, spolupracuje na ich implementácii a aplikácii do praxe, identifikuje nefunkčné procesy a následne navrhuje ich zmeny
■ aktívne spolupracuje na riadení projektu, sleduje plánované náklady na daný projekt v oblasti nákupu, dodacie termíny, kvalitu dodávaných materiálov a tovaru. Pravidelne sa zúčastňuje stretnutí projektového tímu a komunikuje termín dodania nakupovaných

- možnosť sebarealizácie a uplatnenia svojich schopností
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- kvartálne prémie
- koncoročná odmena vo výške základnej mzdy v závislosti na plnení stanovených cieľov
- pružná pracovná doba, možnosť pracovať aj na HO (určitý počet dní do mesiaca)
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu, zohraný tím nákupcov
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- príspevok na stravu nad rámec ZP

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v oblasti nákupu pre zákazkovú výrobu, výhodou je prax so strojárskym sortimentom

Vyjednávacie zručnosti
Pro-zákaznícky prístup (interný/externý zákazník)
Samostatný a spoľahlivý tímový hráč
Dobrý time-management
Koncepčne myslenie
Orientácia na výsledok
Organizačné schopnosti
Ekonomické znalosti
Prezentačné zručnosti

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3814136  Dátum zverejnenia: 28.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac