CNC Karuselár

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku 107/13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacMzda sa môže líšiť podľa plnenia požiadaviek uvedených v inzeráte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Obsluha stroja CNC karusel ( riadiaci systém Sinumerik 840D) zahŕňa najmä:
- spolupráca pri tvorbe technických postupov
- opracovanie dielov podľa výkresovej dokumentácie v kusovej výrobe
- základné programovanie - nastavovanie,
- kontrola správneho nastavenia
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- dodržiavanie interných smerníc a zásad bezpečnosti práce

Zaujímavé mesačné výkonnostné prémie
Mesačné prémie nevýkonové
Dochádzkový bonus na konci roka
Koncoročná odmena podľa plnenia hospodárskych výsledkov
Mzdové príplatky a zvýhodnenia
DDS s príspevkom zamestnávateľa
Istota dlhodobej práce
Zamestnávateľ, ktorý platí načas odvody
Príležitosť odborne rásť

Kontaktujeme len vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky uvedené v inzeráte. Ostatným nevybraným kandidátom touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Strojár obrábač kovov - CNC, Karuselár

Počet rokov praxe

5

- znalosť systému Sinumerik - výhodou
- prax s prácou na obrábacích CNC strojoch (Karusel)najlepšie v kusovej výrobe
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- schopnosť samostatne pracovať
- presnosť a spoľahlivosť
- ochota vzdelávať sa
- ochota pracovať v nadčase

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3754396  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac