Manažér neustáleho zlepšovania/LEAN Manažér

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
1400,- EUR brutto - nástupná mzda môže byť výrazne vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Lean Manažér bude ako súčasť rozšíreného manažmentu so zaradením do štruktúry oddelenia riadenia systému manažérstva kvality, životného prostredia a BOZP, viesť implementáciu udržateľných zmien v identifikovaných oblastiach organizácie naprieč SQDC s cieľom zlepšenia KPI
- bude zodpovedný za rozširovanie najlepších praktík a skúseností, v spolupráci s manažmentom budovať učiacu sa organizáciu a bude viesť aktivity neustáleho zlepšovania

Hlavné úlohy a zodpovednosti:
1. Účasť na strategických iniciatívach a Policy Deployment
V spolupráci s vedením a manažérmi pracuje na strategických aktivitách, rozvíja akčné plány a koordinuje kaizen aktivity s cieľom dosiahnutia strategických cieľov.
2. Neustále zlepšovanie
Fanúšik a nositeľ kultúry neustáleho zlepšovania naprieč celou spoločnosťou, ovláda a používa Lean a QRM nástroje, ako Vizuálny manažment, 5S, Kanban, Štandardná práca, Kaizen, VSM, Metódy riešenia problémov a ďalšie.
3. SQDC
V spolupráci s vedením a oddeleniami riadi optimalizáciu a zlepšenia kľúčových ukazovateľov v oblastiach BOZP, kvality, dodávky a nákladov a riadi projekty naprieč organizáciou s cieľom dosiahnutia stanovených cieľov spoločnosti.
4. Kaizen-y
Organizuje, plánuje a facilituje kaizen projekty. Vedie sledovanie a vyhodnocovanie Kaizen aktivít a udržateľnosť ich výsledkov.
5. Školenie a trénovanie
Vzdeláva sa a vzdeláva iných prostredníctvom implementácie procesov, nástrojov a metód riadenia.
6. Vedie používanie Lean a QRM nástrojov, spolupracuje s internými a externými dodávateľmi a zákazníkmi na napĺňaní požiadaviek lean a QRM v celom rozsahu toku hodnôt.

- výrazná možnosť sebarealizácie
- ďalšie finančné (pohyblivá zložka mzdy, odmeny...) i nefinančné benefity (pružná pracovná doba, firemné akcie pre zamestnancov...)
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- možnosť kariérneho rastu v horizonte 1-2 r. na pozíciu v líniovom manažmente
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí zodpovedajú požiadavkám na túto pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske, výrobný inžiniering, ekonomické so zameraním na priemyselnú výrobu (v tomto prípade podmienka skúseností a praxe z výrobnej spoločnosti)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Profesionálne skúsenosti a znalosti
- 5+ rokov skúsenosti vo výrobnej spoločnosti so zameraním na strojársky alebo elektrotechnický biznis
- skúsenosti s implementáciou lean, prípadne QRM nástrojov prostredníctvom kaizen tímových aktivít, priame skúsenosti s prácou procesného inžinierstva výhodou
- skúsenosti so školením iných, ich mentorovaním s cieľom dosahovania zvýšeného výkonu zameraním na ciele a očakávania
- skúsenosť s koordináciou realizácie plánov a aktivít v maticovo riadenej organizácii
- podrobná znalosť základných Lean nástrojov
- ovládanie i nemeckého jazyka výhodou

Osobnostné požiadavky
- analytické myslenie so silnou schopnosťou riešenia problémov
- schopnosť práce pod tlakom
- silná schopnosť samostatného výkonu práce
- výborne komunikačné a interpersonálne zručnosti
- vysoká úroveň zmyslu pre urgenciu a zodpovednosť, schopnosť práce pod tlakom
- vysoký stupeň osobnej integrity a osobnej etiky
- výsledkovo a inovatívne orientovaný
- tímový hráč, schopný budovania a udržiavania dobrých pracovných vzťahov, schopný pozitívne vplývať na všetky úrovne organizácie
- proaktívny a flexibilný so schopnosťou práce v prierezovom tíme

Výkon práce je v sídle spoločnosti, pozícia vyžaduje osobnú flexibilitu a občasné cestovanie.

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3749816  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400,- EUR brutto - nástupná mzda môže byť výrazne vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady)