Konštruktér - Programátor páliaceho stroja

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá, okres Trenčín
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000€. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava páliacich plánov a programov pre CNC stroje a spracovávanie agendy.
Vypracovanie konštrukčného riešenia výrobných pomôcok a prípravkov.
Objednanie výrobu, a odskúšanie v prevádzke.
Zhotovenie výrobných výkresov pre náhradnú výrobu normalizovaných súčiastok a náhradných dielov rôznych strojných zariadení.

- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- rozvojové školenia
- prémie
- 13. mzda podľa výsledkov spoločnosti
- podiely na zisku podľa výsledkov spoločnosti
- podmienky pre osobnostný rozvoj a sebarealizáciu

Informácie o výberovom konaní

Nástup podľa vzájomnej dohody.
Kontaktujeme len vybraných kandidátov. Kandidátom, ktorých sme si nevybrali, touto cestou ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

CATIA - pokročilý
AutoCAD - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- USO strojárskeho zamerania
- podmienka prax 2 roky
- ovládanie konštrukčného 3D a 2D SW (Catia V5/V6, AutoCad)
- schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy
- dôslednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. zabezpečuje vývoj, výrobu a dodávky technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Okšová
Tel.: +421327404582
E-mail: poslať životopis
ID: 3517137   Dátum zverejnenia: 16.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).