Kontrolór kvality vo výrobe

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700,-€ . Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva medzioperačnú a výstupnú kontrolu výroby podľa technologických postupov a výkresovej dokumentácie.
Obsluhuje 3D meracie zariadenia.
Zaznamenáva a eviduje zistenie nezhodných výrobkov a zahajuje administratívne riešenie nezhody.
Vykonáva výstupnú kontrolu hotových výrobkov a prebierky zariadení.

- perspektívna práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- mesačné prémie
- 13. mzda ak sa splnia vrcholové ukazovatele
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov a touto cestou sa chceme vopred poďakovať za prejavený záujem kandidátom, ktorí nebudú vybraní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je prax na pozícii v oblasti kontroly kvality
- podmienkou je znalosť výkresovej dokumentácie
- výhodou sú skúsenosti s prácou na 3D meracích zariadeniach
- výhodou je prax v oblasti metrológie
- schopnosť samostatného riešenia problémov, zodpovednosť

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. zabezpečuje vývoj, výrobu a dodávky technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín
ID: 3512975   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700,-€ . Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).