Šéfmontér

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 950€ v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za prípravu, montáž strojných zariadení a liniek na základe výrobnej a technickej dokumentácie
- zodpovedá za nastavenie, oživovanie, skúšky na výrobných linkách
- zodpovedá za kontrolu funkčnosti montovaných zariadení a uvedenie do prevádzky
- komunikuje s riešiteľom strojného zariadenia a s procesným inžinierom
- zodpovedá za dohľad nad montážnikmi, ktorí sa podieľajú na oživovaní výrobných liniek; zabezpečenie skúšok na výrobných linkách a priebeh garančných testov
- koordinuje odborné zámočnícke podľa požiadaviek
- realizuje montáž zariadení u zahraničného zákazníka

- prémie
- 13. mzda podľa výsledkov
- príspevok nad rámec zákona na stravovanie
- príspevok do DDS

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechatronika, strojárstvo, technicé zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax 5 rokov s montážou technologických zariadení a liniek
- samostatný odborník v danej oblasti
- anglický jazyk výhodou
- ochota cestovať na montáž do zahraničia

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. zabezpečuje vývoj, výrobu a dodávky technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Okšová
Tel.: +421327404582
E-mail: poslať životopis
ID: 3420426   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 950€ v závislosti od praxe