Konštruktér prípravkár TPV

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
03.12.2018
od 1000€. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zhotovenie výrobných výkresov a ostatných konštrukčných podkladov súčastí, skupín a celkov na technicky náročné konštrukcie s ohľadom na technickú, technologickú a ekonomickú úroveň, vyhotovenie technologických náčrtov súvisiacich s navrhovanou technológiou výroby
- Dopracovávanie externej výkresovej dokumentácie, ktorá svojou formou, úplnosťou a jednoznačnosťou nespĺňa požiadavky kladené na výkresovú dokumentáciu
- V prípade potreby na základe požiadaviek (objednávok), technológie, výroby a iných útvarov vypracovávanie konštrukčných riešení výrobných pomôcok a príprakov, následne objdnávanie ich výroby a zúčastňovanie sa technologických skúškach
- Tvorba 3D a 2D výkresovej dokumentácie
- Úprava 2D výkresovej dokumentácie na základe požiadaviek kolegov z technológie
- Spracovanie kusovníkov
- Špecifikácie a vystavenie požiadaviek na nákup materiálu
- Konzultácie konštrukčných riešení so zákazníkom a výrobnou prevádzkou, riešenie nezhodnej výroby
- Návrhy konštrukčných riešení pre upínače a technologické prípravky na základe požiadaviek technológie a výrobného úseku

- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- rozvojové školenia
- prémie
- 13. mzda podľa výsledkov spoločnosti
- podiely na zisku podľa výsledkov spoločnosti
- podmienky pre osobnostný rozvoj a sebarealizáciu

Informácie o výberovom konaní

Nástup podľa vzájomnej dohody.
Kontaktujeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske - konštrukcia strojov

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- USO strojárskeho zamerania
- podmienka prax v konštruovaní 2 roky
- ovládanie konštrukčného 3D a 2D SW (Catia V5/V6, AutoCad)
- schopnosť samostatne riešiť zverené úlohy
- dôslednosť, samostatnosť, flexibilita, komunikatívnosť

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3392227  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000€. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady).