Vedúci oddelenia Účtovníctvo a Dane

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 107/13, Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

organizuje a riadi vedenie účtovnej evidencie spoločnosti, daňových vzťahov, v prostredí zákazkovej strojárskej výroby
zabezpečuje a zodpovedá za vedenie evidencie majetku a záväzkov spoločnosti, vrátane inventarizácie
vypracováva a zodpovedá za ročnú účtovnú závierku vrátane daňového priznania spoločnosti a jej odsúhlasenie externým audítorom
zodpovedá za spracovanie mesačných výkazov o DPH
zodpovedá za vypracovanie organizačných smerníc a pokynov, spolupracuje pri ich aplikácii,
zodpovedá a organizuje vecnú a formálnu správnosť a úplnosť vnútorných účtovných dokladov spoločnosti,
zodpovedá a zabezpečuje fakturáciu výkonov spoločnosti a súvisiacej colnej agendy,
zabezpečuje a zodpovedá za spracovanie celopodnikovej štatistiky

práca v stabilnej spoločnosti,
možnosť profesijného rastu,
primeraná mzda, mesačné prémie, odmeny, v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov – 13. mzda,
dobrý pracovný kolektív
doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
príspevky zo Sociálneho fondu na dopravu, regeneráciu, preventívne lekárske prehliadky atď.

Informácie o výberovom konaní

žiadosť s profesijným životopisom zasielajte E-mailom,
do žiadosti uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našich databázach,
dovoľujeme si kontaktovať len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Podvojné účtovníctvo v podnikateľských subjektoch – expert (zákon o účtovníctve, postupy účtovania, zákon o DPH, zákon o dani z príjmov právnickej osoby)
Minimálne 4 roky praxe na podobnej pozícii

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. zabezpečuje vývoj, výrobu a dodávky technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín
ID: 3308511   Dátum zverejnenia: 12.2.2018