CNC Frézar

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku 107/13, okres Trenčín
od 900 € + mesačné prémie + príplatky, podrobnosti na pohovore. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu plnenia požiadaviek.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrábanie väčších i menších dielov, súčiastok z dodaného materiálu na základe výkresovej dokumentácie v kusovej / zákazkovej výrobe.
Opracovanie obrobkov, zvarencov a súčiastok na mieru, do uhla s presnosťou uvedenou na výkrese.
Opracovávanie viacerých plôch s dodržaním rovinnosti a kolmosti s presnosťou uvedenou na výkrese.
Výber a nastavenie náradia.
Príprava, zoradenie a výmena nástrojov.
Úprava korekcie nástroja v priebehu výroby.
Voľba upnutia.
Priebežné meranie a kontrola výrobkov podľa predpísaných tolerancií uvedených vo výkresoch.
Obsluha a nastavovenie CNC stroja v systéme Heidenhein 530.
Úprava programu, tvorba jednoduchého programu.
Práca v ručnom režime a v režime polohovania s ručným zadávaním.
Ovládanie súradnicového systému stroja a obrobku.
Práca s tabuľkou nástrojov.
Ovládanie pohybov nástroja.
Práca s meracími jednotkami.

Mesačné prémie.
Odmena za mimoriadne úsilie.
Príplatky
13. mzda podľa výsledkov spoločnosti.
DDS s príspevkom zamestnávateľa.
Stravovanie s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona.
Stabilné a perspektívne pracovné miesto.

Hľadáme pracovníka do kmeňového stavu na riadnu Pracovnú zmluvu, ktorý má znalosti o obrábaní na NC strojoch (programovanie výhodou) a ovláda riadiaci systém Heidenhain 530.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojár obrábač kovov

- prax s prácou na CNC stroji min. 2 roky, najlepšie v kusovej výrobe
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť problematiky obrábania kovov
- schopnosť samostatne pracovať
- presnosť a spoľahlivosť
- ochota vzdelávať sa

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3091960  Dátum zverejnenia: 15.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 € + mesačné prémie + príplatky, podrobnosti na pohovore. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu plnenia požiadaviek.