Baliaci technik

KONŠTRUKTA-TireTech, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 107/13, Trenčín
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
700-900€ podľa praxe, skúseností a profesnej odbornosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvára ložné plány a podklady pre balenie
- vytvára podklady pre objednávky baliaceho materiálu a baliacich prác
- vyjednáva a objednáva baliaci materiál a práce u externých subdodávateľov
- organizuje a kontroluje prácu externých subdodávateľov baliacich prác
- zabezpečuje fotodokumentáciu počas balenia pri veľkých linkách ako i pri menších zásielkach
- v spolupráci s obchodným oddelením zabezpečuje baliaci list
- spolupracuje s oddelením Expedícia pri definovaní hmotnosti a rozmerov dební zhotovených externou firmou

Mesačné prémie
13. mzda za splnenie hospodárskych výsledkov
Podiely zo zisku po splnení nadefinovaných kritérií
DDS s príspevkom zamestnávateľa
Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
Vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Nástup ihneď alebo po dohode.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
Vedieť pracovať s AUTOCAD
Samostatnosť
Dobré komunikačné vlastnosti - častá komunikácia naprieč viacerými oddeleniami
Ochota pracovať nadčas v prípade potreby

KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. zabezpečuje vývoj, výrobu a dodávky technologických zariadení pre pneumatikársky priemysel do celého sveta a taktiež zabezpečuje kooperačnú strojársku výrobu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

K výstavisku 107/13
911 01 Trenčín
ID: 3089742   Dátum zverejnenia: 12.10.2017