PLC Programátor

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
prax 2-3r. od 1250€, prax nad 3r od 1450€. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie PLC automatov
- spolupráca s elektrickými a mechanickými konštruktérmi
- vykonáva oživovanie, SW skúšky a uvádza do prevádzky zariadenia v Konštrukte a u zákazníka
- komunikácia so zákazníkom pri technických rokovaniach
- zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy, dodržiavanie termínov a hospodárnosť
- parametrizovanie a nastavovanie meničov Siemens a Rockwell
- prehľad v oblasti elektro noriem a bezpečnosti strojov

- perspektívna práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- práca v stabilnej dlhodobo pôsobiacej spoločnosti na svetovom trhu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- možnosť cestovať
- prémie
- 13. mzda
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Kandidátom, ktorých si nevyberieme týmto chceme poďakovať za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

- Počítačové znalosti: Siemens alebo Rockwell alebo Beckhoff
- SIMATIC STEP 7 alebo RS Logix alebo TwinCAT
- programovanie MS SQL a VBA výhodou
- programovanie SCADA WinCC vyhodou
- Anglický alebo Rusky jazyk - komunikatívna úroveň - výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- schopnosť samostatného riešenia problémov, zodpovednosť, spoľahlivosť
- ochota vzdelávať sa a cestovať

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2897770  Dátum zverejnenia: 15.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: prax 2-3r. od 1250€, prax nad 3r od 1450€. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady