Elektrokonštruktér / ka

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Absolvent od 900-950€, prax 2-3r. 1000 -1200 €, prax nad 3r od 1300 € v závislosti od skúseností z praxe a znalostí. Základná mzda je nástupná a odvíja sa od vyššie uvedenej v závislosti od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie elektrickej dokumentácie k strojom v Eplan P8
- spolupráca s mechanickými konštruktérmi a programátormi
- objednávanie potrebného elektro materiálu, komponentov a subdodávok
- vykonáva oživovanie a skúšky zariadenia v KONŠTRUKTA-TireTech a u zákazníka
- komunikácia so zákazníkom pri technických rokovaniach
- zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy, dodržiavanie termínov a hospodárnosť
- parametrizovanie a nastavovanie meničov Siemens a Rockwell
- prehľad v oblasti elektro noriem a bezpečnosti strojov

- perspektívna práca v mladom kolektíve
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu
- doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom zamestnávateľa
- mesačné prémie
- 13. mzda ak sa splnia vrcholové ukazovatele
- stabilné a dlhodobé pracovné miesto
- možnosť využívania cudzieho jazyka a cestovania

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov a touto cestou sa chceme vopred poďakovať za prejavený záujem kandidátom, ktorí nebudú vybraní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

EPLAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské II. stupňa - výhodou
- Anglický alebo rusky jazyk - komunikatívna úroveň - výhodou
- EPLAN P8 – výhodou
- prax na obdobnej pozícii – výhodou
- znalosť CAD systémov - výhodou
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- schopnosť samostatného riešenia problémov, zodpovednosť, spoľahlivosť
- ochota vzdelávať sa a cestovať

KONŠTRUKTA - TireTech, s. r. o. stabilná proexportne orientovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť s 30 - ročnou tradíciou v podnikaní.
Pôsobíme na medzinárodnom trhu ako dodávateľ strojného zariadenia pre výrobu automobilových plášťov so špecializáciou na prípravu polotovarov pre výrobu plášťov.
Zabezpečujeme vývoj, výrobu, dodávky a montáž kompletných výrobných zariadení a technologických liniek na všetky svetové kontinenty. Naše vytlačovacie, strihacie linky a linky pre špirálové nanášanie profilov sme namontovali vo viac ako 70 závodoch v 32 krajinách sveta.
Naša výrobná dielňa je vybavená najnovšími strojmi pre spracovanie CNC technológie a skúsený montážny tím je neoddeliteľnou súčasťou realizácie úspešných projektov, na ktoré sme patrične hrdí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2897677  Dátum zverejnenia: 19.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Absolvent od 900-950€, prax 2-3r. 1000 -1200 €, prax nad 3r od 1300 € v závislosti od skúseností z praxe a znalostí. Základná mzda je nástupná a odvíja sa od vyššie uvedenej v závislosti od skúseností a praxe kandidáta