Obrábač kovov

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
K výstavisku 13, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacUvedená výška mzdy je minimálna základná mzda. Pri nástupe môže byť dohodnutá mzda vyššia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti alebo po štúdiu Vás láka oblasť obrábania kovov sústružením, frézovaním, vŕtaním, brúsením a delením materiálu na pásovej píle?

Viete čítať výkresovú dokumentáciu podľa STN a technických podkladov pri realizácií výroby a chcete sa v tejto oblasti ešte zdokonaliť?

Ponúkame Vám stabilnú pozíciu v jednozmennej prevádzke zabehnutej firmy s poctivým zaškolením aj do oblastí, ktoré zatiaľ neovládate!

Obrábač kovov u nás má po zaškolení nielen nasledujúce schopnosti a povinnosti:
- ovládanie technických výpočtov s použitím technických tabuliek a noriem, ovládanie základných spôsobov ručného a strojného spracovania materiálov
- určuje parametre strojov, polotovarov, nástrojov a materiálov
- obsluhuje pridelené stroje, nastavuje obrábacie stroje, kontroluje nástroje a nastavenia pomocou príslušných obsluhovacích prvkov
- ovláda základné frézarské, sústružnícke, vŕtačské a brusičské práce
- vykonáva kontrolu rozmerov a tovarov výrobkov, kontrolu kvality vykonaných prác, autonómnu údržbu
- zodpovedá za starostlivosť o náradie, nástroje a meradlá

- perspektívna práca v zázemí stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- jednozmenná prevádzka
- DDS s príspevkom zamestnávateľa, zabezpečené stravovanie a pitný režim na pracovisko
- príspevok na dopravu, ak bývate viac ako 20 km od sídla spoločnosti
- mesačné prémie a ďalšie zaujímavé benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, samostatnosť.
Pozícia môže byť vhodná aj pre absolventa s ochotou učiť sa.

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4318043  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac