Samostatný obchodný manažér

Konštrukta Industry, a. s.

Miesto práce
K výstavisku, Trenčín
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za všetky činnosti spojené s uzatváraním obchodných prípadov
- tvorí obchodný plán a zodpovedá za jeho plnenie
- vyhľadáva obchodné príležitosti
- eviduje dopyty a spracúva cenové ponuky
- vyjednáva parametre obchodných zmlúv s tuzemskými a zahraničnými zákazníkmi, vrátane zmenových konaní
- zabezpečuje a vybavuje všetky organizačné a technické náležitosti súvisiace s obchodným prípadom a so zahraničnými pracovnými cestami
- samostatne vedie obchodné rokovania so zahraničnými partnermi v cudzom jazyku
- spracúva podklady pre odovzdanie a odovzdáva obchodný prípad do realizácie
- sleduje platby
- vykonáva činnosti spojené s prezentáciou výrobkov a služieb (príprava podkladov, spracovanie prezentácie, prezentácia)
- organizuje program návštev, obchodno-technických rokovaní a spracúva relevantné písomnosti

- perspektívna práca v mladom dynamickom kolektíve
- DDS s príspevkom zamestnávateľa
- pohyblivá pracovná doba
- mesačné prémie a ďalšie zaujímavé benefity

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v oblasti obchodu, znalosti v strojárstve výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- proaktívny zákaznícky prístup
- vyjednávacie zručnosti
- analytické myslenie
- adaptabilita, flexibilita
- organizačné schopnosti
- kultivované vystupovanie

KONŠTRUKTA - Industry a.s., Trenčín je slovenská inžinieringová spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v oblasti obranného priemyslu. Hlavnú časť produktového portfólia tvorí vývoj, výroba a dodávka technologických liniek pre spracovanie explozívnych materiálov. Počas svojej existencie získala bohaté skúsenosti pri dodávkach a inštalácii liniek do celého sveta. Svoju budúcnosť vidí naša spoločnosť hlavne v orientácii na potreby zákazníka, prispôsobení špeciálnych technických zariadení požiadavkám a ich dodávke v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3403713  Dátum zverejnenia: 7.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac