Konštruktér zbraňových a muničných systémov

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
KONŠTRUKTA DEFENCE a.s., Lieskovec, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača a je zložená zo základu a osobného ohodnotenia. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, napr. 13-ty a 14-ty plat a tiež navýšenie mzdy po 3 mesačnej skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku, ktorý má skúsenosti v oblasti konštrukcie a implementácie nových a efektívnych riešení.
Ak tieto podmienky spĺňaš, príď pracovať k nám, spolupodieľaj sa na výsledkoch spoločnosti a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Náplň práce nášho vhodného kandidáta je:
  • samostatné riešenie jednoduchých alebo zložitých súčastí zbraňových systémov,
  • práca v 3D - CAD systéme,
  • znalosť NX a Teamcentrum výhoda,
  • znalosti FEM analýzy výhodou.

  • zázemie stabilnej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
  • práca len cez pracovné dni,
  • stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • MultiSport karta - benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
  • dovolenková a predvianočná odmena,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, konštrukcia zbraňových a muničných systémov, hydraulické systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

NX - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD Plant 3D - Pokročilý
Solid Edge - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť, práca v kolektíve,
  • osobná iniciatíva,
  • technické, praktické a logické myslenie,
  • flexibilita, kreatívnosť, zodpovednosť a precíznosť.

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbora Čičmanská
Tel.: +421422852312
E-mail: poslať životopis
ID: 4509919  Dátum zverejnenia: 30.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac