Odborný asistent logistického zabezpečenia

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 575/25, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, 13-ty a 14-ty plat, úpravu platových podmienok po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu logistického zabezpečenia ILS hľadáme nového kolegu, ktorý má vzdelanie v elektrotechnickom, technickom smere a má skúsenosti s tvorbou a aktualizáciou dokumentácie.
Ak tieto podmienky spĺňaš a je pre teba dôležitý aj výborný kolektív, príď pracovať k nám, spolupodieľaj sa na výsledkoch spoločnosti a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Vašimi hlavnými pracovnými úlohami bude:
• tvorba a aktualizácia sprievodnej technickej dokumentácie, manuálov, príručky pre obsluhy a pod. v oblasti zbraňových a muničných systémov a zariadení špeciálnej techniky,
• preklad dokumentov do/z anglického jazyka,
• účasť na výskumných a vývojových projektoch.

- zázemie stabilnej spoločnosti,
- možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
- práca len cez pracovné dni,
- stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
- MultiSport karta - benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
- dovolenková a predvianočná odmena /13 a 14 plat/,
- odmeny pri pracovných a životných jubileách,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
- sociálny program pre zamestnancov spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, práca v kolektíve, osobná iniciatíva,
technické, praktické a logické myslenie,
flexibilita, orientácia vo výkresovej dokumentácii.

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4503812  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac