Systémový inžinier - programátor pre obranný priemysel

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
Lieskovec 575, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúsenosti uchádzača. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, 13-ty a 14-ty plat, úpravu platových podmienok po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu programátorov hľadáme nového kolegu, ktorý má vzdelanie v technickom smere alebo v oblasti IT a má skúsenosti s vývojom aplikácií vo vývojovom prostredí Microsoft Visual Studio v programovacom jazyku C# .
Ak tieto podmienky spĺňaš, príď pracovať k nám, spolupodieľaj sa na výsledkoch spoločnosti a staň sa súčasťou budúcnosti obranného priemyslu.
Vašimi hlavnými pracovnými úlohami bude:
  • programovanie vo Visual C#,
  • samostatné, kreatívne riešenie zložitých konštrukčných a projektových úloh v oblasti vývoja elektronických systémov a zariadení špeciálnej techniky,
  • tvorba manuálov, testovacích procedúr a protokolov pri testovaní výrobkov,
  • analýza a návrh riešenia, aplikácie podľa požiadaviek zákazníka,
  • Riešenie diferenciálnych rovníc,
  • ovládanie SQL Server výhodou.

  • zázemie stabilnej spoločnosti,
  • možnosť odborného rastu a získanie cenných pracovných skúseností,
  • práca len cez pracovné dni,
  • stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • MultiSport karta - benefitný program pre zamestnancov spoločnosti v oblasti športu a relaxácie,
  • dovolenková a predvianočná odmena /13 a 14 plat/,
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • sociálny program pre zamestnancov spoločnosti.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky na pracovné miesto. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie VŠ technického alebo univerzitného smeru v oblasti informačných technológií

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Programovací jazyk C# - Expert
Microsoft Visual Studio - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, práca v kolektíve, osobná iniciatíva,
technické, praktické a logické myslenie,
flexibilita, orientácia vo výkresovej dokumentácii.

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4503041  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac