Konštruktér elektro

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
Obrancov mieru 9, Moldava nad Bodvou
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúseností uchádzača. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, napr. 13-ty a 14-ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu konštruktérov hľadáme nového kolegu, ktorý má vzdelanie v elektrotechnickom smere a má skúsenosti s elektro konštrukciou. Vašimi hlavnými pracovnými úlohami bude:
• tvorba výkresovej dokumentácie v programe AutoCAD Electrical
• návrh technického riešenia
• zakreslenie do schémy
• vytipovanie materiálu
• tvorba technických popisov, špecifikácií a návodov
• čítanie výkresovej dokumentácie spracovanie štandardných zákaziek ale i zákaziek obsahujúcich špeciálne požiadavky zákazníka
• hľadanie nových technických riešení pre špeciálne prevedenie, vytipovanie správneho materiálu a prístrojov
• spracovanie dodatočných zmien na už skonštruovaných zákazkách
• podpora pre výrobu pri navrhnutých technických riešeniach

práca len cez pracovné dni
dovolenková a predvianočná odmena
odmeny pri pracovných a životných jubileách
príspevok zamestnávateľa na DDS

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD Electrical - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je znalosť programu Siemens NX.
komunikatívnosť, práca v kolektíve, osobná iniciatíva
technická zdatnosť
orientácia vo výkresovej dokumentácii

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3617828  Dátum zverejnenia: 14.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac