Autoelektrikár

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
Obrancov mieru 9, Moldava nad Bodvou
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacVýška mzdy sa stanovuje individuálne s prihliadnutím na doterajšiu prax a skúseností uchádzača. Uvedená mzda nezahŕňa ostatné odmeny, napr. 13-ty a 14-ty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel.
Identifikácia závad a následné vykonávanie opráv a údržby nedostatkov na elektroinštalácii.
Stanovenie najvhodnejšieho spôsobu opravy nedostatkov na motorových vozidlách.
Práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou.
Montovanie autoalarmov, centrálnych uzamykacích zariadení a ostatných elektronických zariadení.
Dodržiavanie interných predpisov a BOZP.

práca len cez pracovné dni
dovolenková a predvianočná odmena
odmeny pri pracovných a životných jubileách
príspevok zamestnávateľa na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, flexibilita, ochota ďalšieho vzdelávania

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3612510  Dátum zverejnenia: 12.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac