Skladník MTZ

KONŠTRUKTA - Defence, a. s.

Miesto práce
Lieskovec, Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.09.2019
Mzdové podmienky (brutto)
750,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vykládka, nakládka tovaru, ako aj príjem tovaru na sklad
kontrola tovaru podľa dodacieho listu, vizuálna kontrola neporušenosti tovaru
označovanie tovaru štítkami s čiarovým kódom, uskladnenie tovaru v sklade
pri uskladňovaní skenovanie štítkov na tovare a regálových štítkov
vyskladňovanie tovaru, odovzdanie tovaru a fyzická kontrola uskladneného tovaru

práca len cez pracovné dni
dovolenková a predvianočná odmena
odmeny pri pracovných a životných jubileách
príspevok zamestnávateľa na DDS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

fyzická spôsobilosť
ochota a flexibilita

KONŠTRUKTA-Defence, a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výskumu, vývoja a skúšok zbraňových systémov, munície, veliteľských a riadiacich systémov, elektronických systémov a iných špeciálnych nadstavieb a platforiem pre kolesové a pásové vozidlá, ktorá takisto zabezpečuje a realizuje výrobu a servis vojenskej techniky.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3612486  Dátum zverejnenia: 15.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750,- EUR