1 000 - 1 200 EUR

Pracovník v sklade

KONNEX s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP alebo dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie skladovej evidencie na PC
administratívne práce
komunikácia so zákazníkmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,- € brutto plus individuálne prémie

práca v stabilnej spoločnosti
práca iba v pracovné dni / jednozmenná prevádzka

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na našu mailovú adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti KONNEX s.r.o. Trnava so spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade s platným zákonom .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť práce s programami Microsoft Excel, Microsoft Outlook , Microsoft Word
- VP sk. C vítaný
- čistý register trestov, zdravotná spôsobilosť
- o r g a n i z a č n é schopnosti, schopnosť pracovať samostatne
- prirodzený r e š p e k t , a u t o r i t a

KONNEX s.r.o. je stabilná spoločnosť s dlhoročným pôsobením na trhu.
Zaoberá sa nákupom a predajom komunálnych vozidiel (zametacie vozidlá, cisterny, sypače) servisom a predajom náhradných dielov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Trstínska cesta č. 9
91701 Trnava

Kontakt

ID: 3595867   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- € brutto plus individuálne prémie