Logo KONN s.r.o.

Rozvoz jedál KONN FOODBAR/VIVO/TATRACITY: pridaj sa k nášmu tímu!

KONN s.r.o.

Miesto práce
Černyševského, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 263 EUR/mesiacplus tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K NÁŠMU TÍMU!

Hľadáme spoľahlivého a zodpovedného kolegu/kolegyňu na pozíciu Rozvoz jedál KONN FOODBAR na prevádzkach OC-VIVO a TATRACITY-Černyševského 40.

Náplň práce:

  • Vykonávanie rozvozu jedál a nápojov na prevádzkach KONN FOODBAR/OC-VIVO a TATRACITY.
  • Komunikácia so zákazníkmi a zabezpečovanie včasného a kvalitného doručenia objednávky.
  • Obsluha platobných terminálov a pokladní.
  • Starostlivosť o firemné auto, vrátane jeho údržby a čistenia.
  • Sledovanie a aktualizovanie objednávok v systéme.
  • Zabezpečenie, aby boli jedlá a nápoje prepravované v správnych podmienkach.

Typický pracovný deň:

  • Ráno prevzatie firemného auta a zabezpečenie jeho pripravenosti na rozvoz.
  • Vykonávanie rozvozu jedál a nápojov v stanovených časoch a komunikácia so zákazníkmi.
  • Starostlivosť o firemné auto vrátane jeho údržby a čistenia.
  • Odovzdanie firemného auta večer.

Ďalšie príklady pre typickú náplň práce na pozíciu Rozvoz jedál KONN FOODBAR/VIVO/TATRACITY:

  • Zodpovednosť za výber správnej trasy a dodržiavanie cestných pravidiel.
  • Zabezpečenie, aby boli jedlá a nápoje prepravované vždy v správnej teplotnej kondícii.

  • Pracuj v príjemnom prostredí s mladým a dynamickým kolektívom.
  • Získaj zamestnanecké zľavy a pitný režim.
  • Máš stabilné zamestnanie a možnosť využiť MULTISPORT kartu.
  • Navyše, získavaš zamestnaneckú zľavu vo výške 25% do všetkých našich reštaurácií.
  • Uži si kvalitnú a chutnú zamestnaneckú stravu.
  • Okrem toho, zabezpečíme ti komfortné pracovné oblečenie.
Príď k nám a pridaj sa k tímu, ktorý ti ponúka výhody, ktoré si zaslúžiš!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

  • Máš skúsenosti s rozvozom jedál?
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť sú pre nás kľúčové.
  • Vyhovuje ti typické vzdelanie pre tento typ práce?
  • Šikovnosť v pracovných úlohách je pre nás dôležitá.
  • Komunikatívnosť ti pomôže v kontakte s kolegami a zákazníkmi.

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na moderný street food. Konn Food Bar je reštaurácia s najchutnejšími domácimi burgermi , hot-dogmi, špecialitami, dezertami a skvelou kávou. Pri príprave našich jedál používame tie najkvalitnejšie slovenské suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Slnečnice, Tatracity-Černyševského, Mlynské nivy, Pezinok ,Trnava, OC-VIVO a nová EUROVEA II .Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutného jedla.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Dusíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4595109  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 263 EUR/mesiac