Barman KONN s.r.o.-EUROVEA

KONN s.r.o.

Miesto práce
Eurovea, Pribinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 925 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Kontrola stavu zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventúra tovaru,
-udržiavanie čistoty na prevádzke,
-servírovanie nápojov,
-vynikajúca znalosť jedálneho a nápojového lístka ,
-príprava baru na každodennú prevádzku
-príprava nápojov a káv
-udržiavanie čistoty
-dodržiavanie základných pravidiel
-komunikácia a spolupráca v tíme,
-udržiavanie chodu baru podľa štandardov KONN.

-motivačné finančné ohodnotenie
-príjemné pracovné prostredie v mladom dynamickom kolektíve
-pitný režim, zamestnanecké zľavy
-karta Multisport
-pravidelné tímové aktivity a teambuildingy
-uniforma

Hľadáme šikovného, zodpovedného a pracovitého barmana/ku do nášho tímu.
Ak si sa v popise práce našiel/našla neváhaj a svoj životopis spolu s fotografiou nám pošli na uvedený e-mail.
Vopred ďakujeme za záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- profesionálny a zodpovedný prístup k práci
- zákaznícky orientovaný prístup
- tímový hráč
- pracovitosť a zodpovednosť
- ústretovosť
- flexibilita
- ovládanie práce s registračnou pokladňou
- očakávame prax a skúsenosti vo svete gastronómie (referencie z predošlých skúseností sú vítané)
- vzťah k čistote
- kreativita a inovácia
- platný zdravotný preukaz

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na moderný street food. Konn Food Bar je reštaurácia s najchutnejšími domácimi burgermi , hot-dogmi, špecialitami, dezertami a skvelou kávou. Pri príprave našich jedál používame tie najkvalitnejšie slovenské suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Slnečnice, Tatracity-Černyševského, Mlynské nivy, Pezinok ,Trnava, OC-VIVO a nová EUROVEA II .Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutného jedla.
ID: 4253263  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 925 EUR/mesiac