Montážnik protipožiarnych rozvodov -Sprinkler od 2800,- v hrubom

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
14 - 19 EUR/hod.od 2800,- v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy
  • Inštalácia potrubí a potrubných sietí v starých a nových budovách
  • Inštalácia a oprava zavlažovacích systémov
  • Nová výstavba, prestavba a údržba zavlažovacích systémov
  • Montážne práce vo vysokých regáloch
  • Obsluha pracovných plošín výhodou
  • Čítanie stavebných výkresov
  • Skúsenosti s rezaním závitov, ohýbaním, upevňovaním, montážou všeobecne

  • Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • 300,00 € nástupný bonus po 2 mes. nepretržitého zamestnania
  • 500,00 € Bonus za odporucenie kolegu
  • Atraktívne odmeňovanie na plný úväzok + príplatky
  • Dovolenkový a vianočný bonus
  • Až 30 dní pomernej ročnej dovolenky

Životopis v SJ alebo NJ pošlite na e-mail: [email protected]

❗️Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky...❗️
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • práca vo výškach !!!
  • prax s montážnymi prácami - montáž vzduchotechniky, klimatizácií, potrubí, inštalatérske práce, montáž regálových systémov, sprinklerov
  • znalosť nemeckého jazyka
  • vlastné auto - min.jeden z partie ak je viac zaujemcov
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • UBYTOVANIE - hradene firmou !!!

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kovacik
Tel.: +491622808627
E-mail: poslať životopis
ID: 4447821  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.