Montážne práce Nemecko - od 2.500 EUR mesačne !

KÖNIG GmbH & Co KG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
od 2.500 €/mes. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov (jednotlivo/dvojice) na montážne práce v rámci celej Spolkovej Republiky Nemecko.
Jedná sa o montážne práce vzduchotechniky, klimatizácií, sprinklerov, montáž vodovodných rozvodov, montáž kovových konštrukcií, montáž regálov, elektromontáže

Nástup do práce ihneď prípadne po dohode.

Znalosť nemeckého jazyka na úrovni ,,Bau-Deutsch" (potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe).

Platové podmienky: nástupný plat od 2.500 €/mes. brutto

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov.

- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám
- ochranný pracovný odev a náradie
- koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku pošlite na e-mail: pavel.jankech@koenig.sk

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú zodpovedať požiadavkám na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné a montážne práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

- prax s montážnymi prácami - montáž vzduchotechniky, klimatizácií, potrubí, inštalatérske práce, montáž regálových systémov, sprinklerov
- znalosť nemeckého jazyka (stavebná nemčina, aby ste sa vedeli dohovoriť s majstrom na stavbe)
- výhodou vlastné auto
- samostatnosť
- zodpovednosť

KÖNIG GmbH & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 17-tich pobočkách v Európe viac ako 1.500 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Gustáva Švéniho 10
97101 Prievidza
Nemecko

Kontakt

ID: 2820035   Dátum zverejnenia: 17.11.2017