Business Development Manager Microsoft 365

Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí od skúseností kandidáta. K základnej mzde po dosiahnutí stanovených cieľov bude pripočítaná aj pohyblivá zložka mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného Business Development managera v oblasti Microsoft 365 produktov.
Vašou úlohou bude:
  • Nastavenie obchodnej a riadenie stratégie predaja M365 produktov
  • kooperácia s kolegami na obchodnom oddelení pri realizácii riešení a projektov v oblasti Microsoft 365
  • navrhovanie zmien za účelom optimalizácie, rozvoja, alebo zjednodušenia existujúceho prostredia IT
  • prezentácia technických možností M365, Power Platform a Azure
  • komunikácia a konzultácia so zákazníkmi pri realizácii adopčných a technických projektov
  • aktívna spolupráca s technickým supportom a R&D oddelením

  • Platové ohodnotenie v štruktúre: základný plat + provízie za dokončené zákazky + odmeny za plnenie plánu.
  • Časovú flexibilitu, stretnutia so zákazníkmi a svoje činnosti si plánujete sami
  • Notebook, mobilný telefón a služobné auto na pracovné, ale aj na súkromné účely.
  • Odborný profesionálny rast
  • Skrátená pracovná doba v piatok
  • 2 sick days ročne
  • Multi-Sport karta čiastočne hradená zamestnávateľom
  • Teambuildingove aktivity
  • Finančný príspevok pri životnom a pracovnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Azure Active Directory - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Microsoft Intune - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť anglického jazyka v konverzačnej forme
  • Výborné komunikačné a argumentačné schopnosti
  • Tímový hráč, s dobrými organizačnými schopnosťami
  • Asertivita a odolnosť voči stresu
  • znalosť Microsoft 365 Administration vrátane Azure Active Directory, Exchange Online, SharePoint Online, Intune, PowerShell, Compliance & Security
MS Azure

Konica Minolta je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače. Jej história siaha až do roku 1873. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Konica Minolta prevádzkuje 5 inovačných centier po celom svete, z toho jedno v neďalekom Brne. Aj vďaka tomu je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Konica Minolta Slovakia od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Gronská
E-mail: poslať životopis
ID: 4543679  Dátum zverejnenia: 3.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac