Obchodný zástupca - kamerové a bezpečnostné systémy

Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 500 EUR/mesiacNavyše k základnej zložke mzdy prináleží aj pohyblivá zložka mzdy, ktorá môže tvoriť až 200% základnej zložky mzdy. Šikovný obchodník u nás nemá platový strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívny predaj riešení kamerových systémov a technológií video manažmentu v regióne stredného Slovenska
• Zodpovednosť za návrh a zaisťovanie štruktúry a koncepcie dodávky pre nových, ale aj pre našich existujúcich zákazníkov
• Spolupráca s ostatnými členmi obchodného tímu na zákazkách z oblasti kamerových systémov
• Kreativita vo vyhľadávaní rôznych typov zákazníkov a oblasti, kde sa dá využiť technológia Mobotix

• Platové ohodnotenie v štruktúre: základný plat + provízie za dokončené zákazky + odmeny za plnenie plánu.
• Notebook, mobilný telefón a služobné auto na pracovné, ale aj na súkromné účely.
• Odborný profesionálny rast zahŕňajúci vstupné onboarding školenie, externé tréningy a ďalšie vzdelávanie v oblasti hard a soft skills.
• Skrátená pracovná doba v piatok
• 2 sick days ročne
• Multi-Sport karta čiastočne hradená zamestnávateľom
• Finančný príspevok pri životnom a pracovnom jubileu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Minimálne 3 roky pracovných skúseností v oblasti predaja kamier a SW alebo inej technickej oblasti
• Mali byť ste byť technický typ obchodníka
• Pracovné skúsenosti v oblasti dodávok kamerových alebo bezpečnostných systémov a technológií video manažmentu sú vítané
• Pokiaľ Vám chýbajú dostatočné pracovné skúsenosti, mali by byť kamerové systémy a rôzne technické bezpečnostné riešenia vašim preukázateľným koníčkom
• Znalosť oblasti IT je výhodou
• Základné znalosti analýzy, prevodu, spracovania alebo ukladania MxPEG audio / video streamov sú výhodou
• Technická znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni je podmienkou
• Obchodné myslenie a zručnosti v komunikácii s internými a externými zákazníkmi
• Schopnosť samostatne riešiť problémy.
• Zameranie na budovanie vzťahov, výkon a neštandardné provízie.
• Vodičský preukaz sk. B; aktívny vodič a ochota cestovať
• Bydlisko na strednom Slovensku, zároveň by vám nemalo robiť problém cestovanie v rámci regiónu

Konica Minolta je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače. Jej história siaha až do roku 1873. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Konica Minolta prevádzkuje 5 inovačných centier po celom svete, z toho jedno v neďalekom Brne. Aj vďaka tomu je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Konica Minolta Slovakia od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Bachratá
E-mail: poslať životopis
ID: 4009580  Dátum zverejnenia: 19.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac